Cash & carry

online vstup do C&C
kliknutím zjistíte aktuální sortiment a cenu zboží na skladě v Bříství

Provoz Cash&Carry je přerušen od 30.11.2017 , těšíme se na Vás opět na jaře, v březnu 2018. Kancelář v Bříství je v provozu od 8-16hod.

 Přihlášení (registrace).
Pokud jste profesionální zahradník a zajímají Vás ceny, akční nabídky a podobně, pak neváhejte a zaregistrujte se.Rozšířili jsme pro Vás nabídku doplňkového sortimentu k výsadbám o závlahový systém Aquamax, ochranu kmene TreeProtector a protikořenící folii RootControl.
Ceník doplňkového sortimentu

   www.barenbrug.cz

Provozní doba:
Bříství  7,30- 16,00

 

Na ploše 2 ha nabízíme široký sortiment rostlinného materiálu a doplňkového zboží připravený okamžitě k prodeji, který umožní realizovat rychle a efektivně malé a střední zahradnické projekty.

Přijedete – vyberete – zaplatíte – naložíte – odvezete.

 

                                                                          

Cash&Carry ON LINE

Nově jsme pro naše registrované zákazníky připravili virtuální ON LINE vstup do Cash&Carry v Bříství. Zde můžete zjistit aktuální sortiment zboží na skladě a jeho cenu. U vybraného sortimentu budeme postupně doplňovat a aktualizovat fotodokumentaci nabízených rostlin. Je to místo, kde budete moci v pohodlí svého domova promyslet a připravit svou objednávku. 

Proč nakupovat v Cash & Carry

Široký, stálý a přehledně uspořádaný sortiment / Rychlost nákupu / Ideální dostupnost / Malá nákupní množství / Pouze pro profesionální zahradníky / Poradenství a servis / Zážitek z nákupu / Vše na jednom místě / Možnost realizovat v letních měsících

Přiveďte si do Cash & Carry svého klienta

Především u rostlinného materiálu platí, že „vybírají oči“. Zavedení cenových hladin umožňuje zahradnickým firmám přivést do našeho Cash & Carry své investory (klienty).